Тема роботи: Засоби збереження соціальних закладок. Робота з хмарою тегів. Створення віртуальної інтерактивної дошки.
Мета виконання: ознайомитись із основними поняттями та характеристикою основних етапів систематизації інформації; проаналізувати та визначити методику систематизації матеріалів та Інтернет-ресурсів наукових досліджень засобами систем збереження посилань; навчитись візуально представляти списки основних категорій за тематикою наукових досліджень з використанням мережевих ресурсів; вдосконалити навички впорядкування та систематизації контенту наукових досліджень за допомогою віртуальних інтерактивних дошок.
Обладнання та методичне забезпечення: персональні комп’ютери, онлайн-ресурси для організації та налагодження спільної науково-дослідної роботи, роздатковий дидактичний матеріал, скрінкасти.
Завдання для самостійної роботи
Завдання 1. В обраній самостійно або запропонованій викладачем системі збереження нотаток (посилань, закладок) виконати наступне (https://keep.google.com/):
− зареєструватись в онлайн-ресурсі;
− створити п’ять нотаток (закладок) на онлайн-джерела, які мають
відповідати концепції продуманого та розробленого на попередній лабораторній роботі наукового апарату дослідження;
− надати всім нотаткам одну або декілька правильних міток, які необхідно сформулювати таким чином, щоб вони чітко описували тематику сайта, який додається до закладок для організації на сайті ефективного пошуку;
− налаштувати спільний доступ до власної системи збереження
нотаток для трьох одногрупників;
− створіть скриншот виконаного завдання.
Відповідь:
Завдання 2.1. В онлайн-ресурсі https://wordart.com створити інтерактивну хмару слів наукового апарату дослідження, який було розроблено на попередній лабораторній роботі за вимогами.
Завдання 2.2. В онлайн-ресурсі https://wordart.com створити інтерактивну хмару слів, яка складається з прізвищ відомих науковців, роботи яких присвячені тематиці вашої магістерської роботи.
Відповідь: https://wordart.com/yxrh0qrifapz/%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%86%D1%96
Завдання 3. В обраному самостійно або запропонованому викладачем онлайн-ресурсі створити віртуальну інтерактивну дошку (див. приклад 3) до наукового проєкту.
Відповідь: https://padlet.com/helganofantasy/padlet-2ija8ny3e8h3zag7
Немає коментарів:
Дописати коментар